Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Grekët kërkojnë djalin e shqiponjës

Nga 27.al 0

Një i ri shqiptar me emrin Streson Paskali duket se i ka sfiduar keq grekët me një foto që ka realizuar me një nga rojet e Parlamentit të Greqisë.

Çuni ka bërë gazmorin, teksa ka bërë shenjën e shqiponjës me dy duart dhe ka shënuar në Instagram: “Nuk i pëlqen shumë shqiponja këtij tipit…, por puna e tij….”

Grekët për kaq gjë po ngrenë stuhinë dhe e quajnë provokim. Me gjithë këtë histeri bëhen edhe më qesharakë se roja me fustanellë që rri si hu gardhi.

 

https://elatora.wordpress.com/2016/12/29/%CF%84%CE%BF-%CF%84%CF%83%CE%BF%CE%B3%CE%BB%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CE%B1-%CE%BF-%CE%B1%CE%BB%CE%B2%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CF%82-%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%B5%CE%AF-%CE%BC%CF%80%CF%81%CE%BF/

 

http://www.athensmagazine.gr/weird/h-fwtografia-me-ton-albano-nearo-mprosta-ston-agnwsto-stratiwth-kai-dipla-se-eyzwna-poy-exei-prokalesei-antidraseis-sto-diadiktyo

 

http://www.palo.gr/multimedia/paraksena-nea/i-fwtografia-me-ton-alvano-nearo-mprosta-ston-agnwsto-stratiwti-kai-dipla-se-eyzwna-poy-exei-prokalesei-antidraseis-sto-diadikty/15483257/

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej