Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grande shkruan për ish të dashurin, Mac Miller ndërroi jetë nga mbidoza

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Ariana Grande ka postuar në rrjetet sociale për vdekjen e ish të dashurit të saj, Mac Miller. Në deklaratën e parë publike që kur ai ndërroi jetë nga një mbidozë, Grande e përshkruan si “shok të dashur”, dhe “shpirtin më të këndshëm dhe më të ëmbël me demonë që ai nuk i meritonte”.

Në diçiturën e videos, ajo thotë se ishte kaq e keq-ardhur që ai nuk mundi të menaxhonte dhimbjen e itj. Miller, emri i vërtetë i të cilit ishte Malcolm McCormick kishte folur më herët për abuzimin e tij me drogat. Ai u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Kaliforni, por arsyeja zyrtare e vdekjes nuk është bërë ende e ditur.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej