Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Grabiste banesat në Itali, arrestohet 28-vjeçari shqiptar

Nga Klodiana 0

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar me precedent penal, me akuzën për vjedhje dhe thyerje banesash. Sipas mediave italiane shqiptari i arrestuar është Ermal Dervishi, 28 vjeç.

Pas kontrollit karabinierët i kanë gjetur sende me vlerë si bizhuteri, sahatë me vlerë të konsiderueshme monetare dhe disa pajisje të cilat i përdorte në aksionet e vjedhjes.

Policia italiane vijon hetimet për identifikimin e personave të cilët dyshohet se bashkëpunojnë me Ermal Dervishin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej