Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Gjykata e Apelit i ul dënimin ish-deputetit Mark Frroku

Nga Klodiana 0

Gjykata e Apelit ka ulur dënimin për ish deputetin Mark Frroku, i cili është dënuar me 7.5 vite burg.

Ish deputetit iu ul dënimi me 1.5 vite dhe përfundimisht u dënua me 6 vite. Bëhe me dije se Frroku kërkoi pafajësi, por Apeli la në fuqi dënimin duke pranuar uljen me 1.5 vite.

Mësohet se Mark Frroku mori pafajësi për akuzën e vrasjes, ndërsa u dënua vetëm për mos deklarim pasurish e fshehje të ardhurash.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej