Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Fustanet më në modë këtë vjeshtë

Nga Skenderi 0

f-1-1-768x432

Të ngrohta, moderne, praktike; fustanet në formë bluzesh të gjata janë ideale për vjeshtën romantike dhe sezonin e dimrit. Këto fustane përveçse komode janë edhe në modë këtë sezon. Ato janë në stilin e viteve shtatëdhjetë, por që janë kthyer në modë sivjet.

Vijnë në modele, ngjyra dhe printe të ndryshme që i bëjnë pjesë rrobash super të gjithanshme të cilën mund ta vishni për çdo rast, të kombinuara me çizme gjysmë të thella, sandale apo atlete.

Posaçërisht do të duken mirë me çizme me taka të larta apo me çizme me taka të rrafshëta. Po ju japin disa propozime se si t’i vishni këtë sezon…

 

1-42-14-15

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>