Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Flet Grida Duma: Unë nuk vishem me gjëra false

Nga Media 0

E ftuar në emisionin “Garderobë” të aktorit Romir Zalla ka qenë deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma.

Gjatë emisionit ajo është shprehur edhe për pjesën e të veshurit me roba firmato, ku Zalla e ka pyetur si ka mundësi që nuk është komentuar për pjesën e teshave firmë si shumë deputete të tjera.

Sepse unë nuk mbaj gjëra falso dhe kam dëgjuar që filani ka diçka të shtrenjtë dhe është komentuar për diçka të tillë menjëherë janë justifikuar duke thënë që është fallco”, është shprehur Duma.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej