Ka than' i moçmi: 

Kjoft mallku ai bir shqyptari qi ket gjuhë t'perëndisë trashëgim q'ia la i pari trashëgim s'ia len ai f'misë."

- At Gjergj Fishta

Emocionuese/ Babai surprizon djalin e tij të vogël (video)

Nga Rexhina Biba 0

Daily Mail ka publikuar një video emocionuese ku shihet babi ushtar i Army-t të vogël që kthehet në shtëpi dhe paketohet brenda një kutije për të surprizuar djalin, i cili gëzohet shumë kur sheh të atin.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>