Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Emocionuese/ Babai surprizon djalin e tij të vogël (video)

Nga Rexhina Biba 0

Daily Mail ka publikuar një video emocionuese ku shihet babi ushtar i Army-t të vogël që kthehet në shtëpi dhe paketohet brenda një kutije për të surprizuar djalin, i cili gëzohet shumë kur sheh të atin.

Army dad surprises his little boy

Army dad surprises his little boy

Posted by Daily Mail on Thursday, November 17, 2016

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej