Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Elvana Gjata në “Grammy Awards”

Nga Klodiana 0

Elvana Gjata mori pjesë në ngjarjen më të rëndësishme të muzikës “Grammy Awards”. Ajo ishte ftuar nga producenti i njohur Poo Bear dhe menaxheri i saj Andy Gramm.

E!Online e ka vlerësuar veshjen e këngëtares shqiptare jo të mirë për shkak të rëndesës që ka në pjesën e sipërme.

Këngëtarja ka guxuar shumë me veshjen e saj në këtë event të rëndësishëm. Kur të gjithë mundohen të ekspozojnë sa më shumë format trupore, ajo është shfaqur me një fustan golf asimetrik, i gjatë mbas dhe i shkurtër përpara. Për grimin e saj është kujdesur grimieri i Kylie Jenner.  Pavarësisht komenteve, ajo ia ka dalë të jetë në një nga ngjarjet më të mëdha të muzikës botërore.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej