Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Elbasan/ Vritet me armë 19-vjeçari, familja e çon të vdekur në spital

Nga Klodiana 0

Një 19-vjeçar dyshohet të jetë vrarë me armë zjarri këtë të shtunë në fshatin Guri i Zi të qarkut të Elbasanit.

Burime policore lokale bëjnë të ditur se bëhet fjalë për shtetasin Gazmend Sllami, i cili është çuar në spital nga familjarët e tij në gjendje të vdekur.

Ekzekutimi dyshohet të jetë bërë në një kodër dhe për këtë arsye grupi hetimor ka bërë një mbikëqyrje të vendit.

Burimet shtojnë se, forca të shumta policore po kontrollojnë zonën në përpjekje për të kapur autorin e vrasjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej