Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

E kërcënojnë me fotot nudo, këngëtarja i poston vetë: Kurseni paratë tuaja

Nga Media 0

E vështirë të shantazhosh këngëtaren Sia. Presioneve të dikujt për të përfituar nga disa imazhe lakuriq të saj u është përgjigjur në mënyrë brilante.

Pasi Sia ka mearrë vesh se dikush po përpiqej t’u shiste fansave të saj foto nudo ka vendosur t’i publikojë vetë.

 “Kurseni paratë tuaja! Ja ku e keni njërën falas”, shkruan këngëtarja.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej