Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E bardha “pushton” tapetin e kuq të Çmimeve Emmy

Nga Klodiana 0

Në edicionin e 70-të të ndarjes së çmimeve Emmy, divat e kinematografisë botërore kanë parakaluar në tapetin e kuq duke dhuruar spektakël me veshjen e tyre.

Por teksa ata shfaqeshin njëra më e bukur se tjetra, ajo që bie në sy më tepër është veshja.

E këtë herë herë ka dominuar e bardha si ngjyra e preferuar e shumicës së divave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej