Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

E ardhmja e teknologjisë: Telefona që përthyhen

Nga Rexhina Biba 0

phonee

Teknologjia lëviz me hapa gjithmonë e më të shpejta, aq sa e ardhmja duket se është pas derës.

Rasti më i fundit janë smartphone, të cilët pavarësisht se zhvillohen shumë shpejt brenda pak muajsh, tani do njohin dhe një fazë tërësit të re, që mund të konsiderohet gati-gati futuristike. Bëhet fjalë për ekranet që përthyhen, që mund të kthehen shumë shpejt në gjënë e re më të zakonshme.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>