Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dybala dyfishon rezultatin,Siti reagon pas golit (Film)

Nga Klodiana 0

Kanë nisur me shumë vrull 2 takimet e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Jang Bojs dhe Hofeneim-Mançester Siti që nisën në orën 18:55.

Në ndeshjen që luhet në Torino ka qenë Dibala ai që ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 5-të të takimit. Ndërkohë që në Gjermani, Hofeneim ka befasuar Sitin me një gol që në minutën e parë, por djemtë e Guardiolës kanë reaguar me Agueron. Më poshtë videot e golave:

LIVE/ Juventus-Jang Bojs 2-0

Dibala 5′. 64′

LIVE/ Hofeneim-Mançester Siti 1-1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej