Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Divjakë, aksidentohet me motor, ndërron jetë 46-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një person ka humbur jetës pasi është aksidentuar me motor pasditen e sotme në fshatin Zharnec, Divjakë.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:40 minuta, ku shtetasi K.T. 46 vjeç, duke drejtuar motomjetin tip “Yinxiang”, ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i motorit, i cili ka humbur jetën gjatë rrugës për në spitalin e Lushnjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej