Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Ditëlindja e çmendur e Cara Delevingne

Nga Klodiana 0

Mund të jetë vetëm 25-vjeç, por kjo nuk e ndalon Cara Delevingne të festojë ditëlindjen e saj duke eksploruar në një udhëtim 100.000 dollarësh në Mexico.

Modelja, këngëtarja dhe aktorja ka marrë disa ditë nga koha e saj për të festuar ditëlindjen, e rrethuar nga shumë miq të saj të famshëm duke përfshirë Suki Waterhouse, Georgia May Jagger dhe Jaime Winstone.

Dy motat e saj më të mëdha Poppy dhe Chloe Delevingne iu bashkuan gjithashtu festës.

Cara me anë të një postimi në jaht shkruan: “Jam kaq shumë me fat që kam miq të mrekullueshëm. Falemindeit për frymëzimin dhe mbështetjen zonja. #Sexico.”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej