Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Dikur pozonte para jahtit të Perez sot futbollist i “galaktikëve”

Nga Klodiana 0

Një foto e shkrepur shumë vite më parë e Marco Asensio-s është bërë virale në internet duke u shpërndarë me mijëra herë.

21-vjeçari që sot është pjesë e “galaktikëve” dikur në vogëli pozonte para jahtit të presidentit aktual të klubit, Fiorentino Perezi-it.

Dashuria për ngjyrat e madrilenëve nuk i ka munguar Asensio-s që në kohën kur as që e mendonte se një ditë do të luante për këtë klub.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej