Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Dikur pozonte para jahtit të Perez sot futbollist i “galaktikëve”

Nga Klodiana 0

Një foto e shkrepur shumë vite më parë e Marco Asensio-s është bërë virale në internet duke u shpërndarë me mijëra herë.

21-vjeçari që sot është pjesë e “galaktikëve” dikur në vogëli pozonte para jahtit të presidentit aktual të klubit, Fiorentino Perezi-it.

Dashuria për ngjyrat e madrilenëve nuk i ka munguar Asensio-s që në kohën kur as që e mendonte se një ditë do të luante për këtë klub.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej