Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

David Beckham piqet në hell

Nga Klodiana 0

David Beckham është duke shijuar disa ditë pushim teksa bashkëshortja e tij, Victoria është nisur drejt Afrikës në një mision humanitar.

Duket se ai po e shijon shumë kohën e lirë, teksa ka organizuar një barbekju me mikun e tij Guy Ritchie të premten.

Miqtë kishin ndërtuar një tip kafazi me zjarr për të gatuar ushqimet e tyre.David ka postuar një video në Instagram ku përveçse tregon se janë miq të mirë, kanë dhe sensin e humorit.

https://youtu.be/VIP52DNKyT8

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej