Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Clinton: Dua të jem presidentja e të gjithëve!

Nga Klodiana 0

Dua të jem unë presidentja e të gjithëve, e elektoratit pro dhe kundër meje”, është shprehur  Hillary Clinton ka deklaruar hapur bindjen e saj pas në një fushate.

“Misioni im është unifikimi i vendit” , ka shtuar kandidatja.

Ajo ka akuzuar rivalin e saj republikan, Donald Trump, për tejkalim t normave retorikat e tij duke krijuar “përçarje” midis amerikanëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej