Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“C’e posta per te”, dhurata e veçantë e Higuan përlot studion (film)

Nga Klodiana 0

Falë emisionit italian “C’e posta per te”, argjentinasi Gonzalo Higuain ka zbuluar një pjesë tjetër të tij, këtë herë sulmuesi i Juves ka arritur të përlotë jo vetëm një fans të tij, por të gjithë studion.

Higuain u shfaq në studio për fansin e tij, Luixhin, i cili ndodhej aty së bashku me prindërit, të cilët kishin rrëfyer për humbjen e djalit të tyre 17-vjeçar, edhe ai fans i argjentinasit.

“El Pipita” emocionoi pa masë Luixhin, por së bashku më të edhe të pranishmit në studio. Si pasojë edhe 30-vjeçari e pati të pamundur t’i mbante lotët, ku më pas në fund zbuloi edhe dhuratën që kishte përgatitur. Dy bileta për në Nju Jork, vend të cilin kishte patur dëshirë ta vizitonte Salvatore.

“Me këto dy bileta do shkosh së bashku me bashkëshorten tënde në Nju Jork dhe kështu do të keni me vete edhe vëllain tuaj të ndjerë”, iu drejtua ai Luixhit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej