Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Botërori i vitit 2022, ja stadiumet modernë që do të ndërtohen në Katar

Nga Klodiana 0

Pavarësisht akuzave të shumta për ryshfete, Botërori i vitit 2020 do të zhvillohet në Katar. Për këtë event, i cili është më i rëndësishmi në botën e futbollit, investimet në infrastrukturë do të jenë marramendëse.

Fotot e mëposhtme tregojnë edhe stadiumet luksoze që do të ndërtohen, me kushte moderne, sa dhe temperaturat ekstremisht të nxehta të mos ndihen.

Stadiumet moderne

Stadiumi ne Katar

Katar projekti i nje stadiumi

Stadiumi ne ndertim

http://www.panorama.com.al/sport/foto-boterori-i-vitit-2022-ja-stadiumet-moderne-qe-do-te-ndertohen-ne-katar/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej