Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Boksieri vdes në spital disa orë pas knockout

Nga Klodiana 0

Një boksier skocez ka vdekur pasi ra dy herë në tapet gjatë një ndeshje në Glasgou.

Mike Towell u nxorr nga ringu pas raundit të pestë të enjten në mbrëmje në përballjen me Dale Evans.

Boksieri pësoi goditje të forta në ndeshjen me Envas, sa që ra dy herë në knockout.

Pas dërgimit në spital është mësuar se ai ka ndërruar jetë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej