Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Boksieri vdes në spital disa orë pas knockout

Nga Klodiana 0

towell2-large_transzgekzx3m936n5bqk4va8rwtt0gk_6efzt336f62ei5u

Një boksier skocez ka vdekur pasi ra dy herë në tapet gjatë një ndeshje në Glasgou.

Mike Towell u nxorr nga ringu pas raundit të pestë të enjten në mbrëmje në përballjen me Dale Evans.

Boksieri pësoi goditje të forta në ndeshjen me Envas, sa që ra dy herë në knockout.

Pas dërgimit në spital është mësuar se ai ka ndërruar jetë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>