Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Bleonës i buzëqesh fati, fiton miliona në kazinonë e Las Vegasit

Nga Media 0

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka fituar disa miliona në kazino.

Ajo ka qenë së bashku me Angela Martinin, teksa në një nga kazinotë e Las Vegasit kur ka fituar 23 mijë dollarë.

Bleonës i buzëqeshi fati, ndërsa fotot i ka publikuar modelja shqiptare Angela Martini.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej