Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Bella Hadid dhe The Weeknd drejt ndarjes

Nga Klodiana 0

Revista People ka raportuar zyrtarisht se çifti më i përfolur në media Bella Hadid dhe The Weeknd janë ndarë pas një viti e gjysmë së bashku.

Oraret e ndryshme në impenjimet e tyre dhe mos kordinimi kanë qënë shkaku i ndarjes”.Ai është përqëndruar në projektet e tij pasi është duke përfunduar albumin e tij”, ka thënë një burim për revistën. “Ata ende kanë dashuri për njëri-tjetrin por kanë vendosur të mbeten miq.”

Hera e fundit që Bella ka postuar një foto në Instagram në homazh të dashuris së tyre ishte një muaj më parë, për ditëlindjen e saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej