Autor: Klodiana

Telegrama / Nga Klodiana -

Sot gjyqi ndaj Elvira Golemit

Është zhvilluar sot gjyqi ndaj ish Inspektores së Përgjithshme të B.Sh,Elivar Golemi, mbi të cilën rëndon akuza e shpërdorimit të detyrës. Elivar Golemi u arrestua mbrëmjen e 5 shtatorit, pasi…

Floktore / Nga Klodiana -

Lohan në prag të martesës

Së shpejti do të martohet me rusin Egor Tarabasov dhe Lindsay Lohan është në formë të mirë fizike për dasmën. Këtë e tregon seti i fundit fotografik aktorja 29-vjeçare e…