Autor: Klodiana

Kalitje / Nga Klodiana -

Liverpool në krye të Premier League

Liverpool dhe Manchester City  kanë arritur të fitojnë në ndeshjet e tyre të javës së 13 në Premier League, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e parë në kuotë të barabartë…

Kalitje / Nga Klodiana -

Ronaldo i jep një tjetër fitore Realit

Reali i Madridit ka fituar ngushtë 2-1 kundër Gijonit në “Santiago Bernabeu”. Edhe pse në letër dukej një sfidë e lehtë, miqtë i kanë hapur mjaft punë skuadrës së Zinedine…

Floktore / Nga Klodiana -

Rita Ora i del në mbrojte Justin Bieber

Justin Bieber vazhdon tëmos jetë i kujdesshëm me fansat e tij, sidomos pasi skandalit të fundit ku këngëtari gjakosi një fans në Barcelonë, duke e goditur me grusht. Por Rita Ora nuk mendon…

Floktore / Nga Klodiana -

Ndërhyrje estetike? Kendall e mohon

Modelja amerikane Kendall Jenner vazhdon të mos e pranojë faktin e një ndërhyrje estetike të mundshme në buzën e saj të sipërme. Por, fansat nuk janë aspak dakord me të, pasi…