Autor: Klodiana

Floktore / Nga Klodiana -

Donald Trump- Madonës: Ajo ta shpif

Presidentit amerikan Donald Trump ka sulmuar këngëtaren Madona. Në një intervistë për “Fox” Trump tha se Madona është e shpifur. “Mendoj se është bërë vërtet keq dhe ka dëmtuar gjithë kauzën e…

Kalitje / Nga Klodiana -

Serena Williams fiton “Australian Open”

Serena Williams fitoi “Australian Open”, duke e çuar në 23 numrin e titujve Grand Slam në karrierë, duke u shndërruar kështu në një prej legjendave të tenisit botëror. Në finalen e turneut…