Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

74-vjeçari shqiptar vdes nga përdorimi i viagrës

Nga Klodiana 0

Dita e premte ishte fatale për një 74-vjeçar nga Gjilani. Ai u gjet i vdekur afër një moteli në qytet.

Burime të “Insajderit”, brenda Prokurorisë në Gjilan kanë thënë se 74-vjeçari kishte vdekur nga përdorimi i viagrës, kjo është konfirmuar nga mjekët kujdestarë.

Në Prokurorinë e Gjilanit kanë njoftuar se ky rast është cilësuar si vdekje e dyshimtë, ndërsa trupi i pa jetë i 74-vjeçarit është dërguar për autopsinë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej