Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

“1 vjeç!”, sot ditëlindja e të voglës së Fevziut

Nga Klodiana 0

14516403_690085631142727_325228121656338253_n

Vazja e dytë e drejtuesit të emisionit “Opinion”, Blendi Fevziut feston sot vitjn e parë të lindjes.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë gazetari në rrjetet sociale, ku bashkangjitur me foton e vajzës ai ka shkruar: “1 vjeç!”, duke e shoqëruar me një buzëqeshje postimin e tij.

Të shumtë kanë qenë urimet, si nga qytetarët, po ashtu dhe nga miqtë e Fevziut.

14516403_690085631142727_325228121656338253_n

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>