Fjalë kyçe: mercedes

Andej këndej / Nga Media -

5 vjeçari fiton Mercedesin 30 mijë euro

Një pesë-vjeçar fitoi një Mercedes Benz nga presidenti i  vendit të tij pasi bëri 4105 pompa. Vogëlushi muskulor çeçen, Rahim Kuriev, i quajtur “Shvarcenegeri çeçen”, fitoi një Mercedes Benz që kushton…

Kalitje / Nga Rexhina Biba -

F1/ Rosberg fiton edhe në Singapor

Nico Rosberg ka fituar edhe Çmimin e Madh të Singaporit. Piloti i Mercedesit, tashmë edhe kryesues i renditjes së përgjithshme për pilotë, la pas Daniel Ricciardo (Red Bull) dhe shokun…