AUTHOR NAME

Klodiana

27497 POSTIME
1 Komente

Pranga 30-vjeçari kapet me 40 kg drogë në valixhen e marrë me qira

Një 30 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane në kuadër të një operacioni të zhvilluar nga policia italiane. Shqiptari me iniciale O.B, u...

Britani, arrestohen 8 shqiptarë për shpërndarje kokaine

Britani, tetë shqiptarë përfunduan në pranga për shkak të shpërndarjes të kokainës të klasit A, që është cilësia më e lartë. Operacioni u zhvillua...

Ministrja e Mbrojtjes dhuroi gjak së bashku me Forcat e Armatosura

Forcat e Armatosura kanë dhënë kontributin e tyre në dhurimin e gjakut, ata janë bashkuar nën moton: “Një shans për jetën e qytetarëve duke dhuruar...

Përgjimet/ Lihen në arrest shtëpie dy zyrtarët e policisë

Dy zyrtarët e Policisë së Shtetit, Artion Duka, kreu i Forcës Operacionale dhe Entiol Xhelilaj specialist në këtë njësi do të vazhdojnë të jenë...

Paloka: Reforma në drejtësi u përfshi gabimisht në kalendarin tre javor të Kuvendit

Edi Paloka, kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike,u shpreh se Kuvendi i Shqipërisë i kishte thënë opozitës se reforma në drejtësi është futur...

Berisha: Parlamenti falsifikon kalendarin e tij

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar në një status në rrjetin social “Facebook” i cili ka thënë se parlamenti falsifikoi kalendarin 3-javor të punimeve pasi fillimisht...

Justin Bieber grushtohet me fansin e tij.

Edhe pse mendonim se Jusin Bieber është rritur dhe është bërë më i matur, veprimi i fundit që ai ka bërë është një budallallëk...

Veliaj: Tirana 1 mln banorë, 1 mln probleme dhe 1 mln mundësi

Kryebashkiaku Erjon Veliaj ka prezantuar sot projektet që Bashkia e Tiranës ka zhvilluar brenda 1 viti. Veliaj theksoi se më shumë se një vitë...

Fanella gjigande e “kuq e zinjve” në Kalanë e Elbasanit

Grupimi “Vlerat e Shqipërisë” kanë vendosur  fanellën e kombëtares me numër 10 të Armando Sadikut në kalanë e qytetit të Elbasanit. Ky futbollist është...

Lushnje asgjësohen rreth 3 mijë bimë kanabis

Policia e Lushnjes asgjëson rreth 2300 rrënjë kanabis sativa, në kërkim dy kultivuesit e bimëve narkotike Burimet nga policia bëjnë të ditur se janë gjendur...

Latest news

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Zbulohet misteri i satelitëve mbi qiellin shqiptar (film)

Qytetarët e Elbasanit, Korçës, Beratit dhe disa qyteteve të tjera të Shqipërisë mbrëmjen e djeshme ishin më sytë nga qielli, për shkak të disa objekteve...

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...