- Advertisement -

AUTHOR NAME

Klodiana

23244 POSTIME
1 Komente

Mblidhet Këshilli i Mandateve, i pranishëm edhe deputeti Halimi

Ka nisur mbledhja e Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetin, ku do të bëhet interpretimi për rregulloren e Kuvendit nëse ndryshimet kushtetuese do të...

Meta i përgjigjet letrës së Ruçit: Të shprehet Këshilli i Rregullores!

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta i është drejtuar me një letër kreut të grupit parlamentar të PS Gramoz Ruçi, ku thekson se respektimi i...

Daily Mail: “Vrasësi gjakftohtë shqiptar tallet me sistemin e drejtësisë në Shqipëri e Britani”

Një vrasës shqiptar i ekstraduar nga Britania pasi ishte dënuar me 15 vite burg është rikthyer sërish për të jetuar në Mbretërinë e Bashkuar...

Ibrahimovic: Pas Euro 2016 largohem nga kombëtarja suedeze

Këtë të martë, Zlatan Ibrahimovic në prag të ndeshjes Suedi-Belgjikë këtë të mërkurë, tha se në fund të kampionatit europian do të linte kombëtaren...

Së shpejti në Shqipëri qëndra e NATO-s për studimin e terrorizmit

Në prag të samitit të  NATO-s, që do të zhvillohet në 8 dhe 9 korrik, në Varshavë të Polonisë, Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli,...

Rrëzohet në skenë Selena Gomez

Duket se Selena Gomez është duke marrë këshilla performance nga ish i dashuri i saj Justin Bieber. Pas rrëzimit nga skena të Justin, edhe 23...

Pronësia e ish-hotel Vollgës / Prokuroria hetim ish-kryetarit të Gjykatës

Ish-kryetari i Gjykatës së Durrësit, gjyqtari  Ervin Metalla do të ballafaqohet më ish-kryesekretaren e kësaj gjykate Adriana Kanina në lidhje me vendimin për pronësinë...

Kampusi Universitar i Tiranës / Braçe anulon komisionin

Mbledhja e komisionit Ekonomisë dhe Financave është anuluar pasi kreu i këtij komisioni nuk ka pranuar që të diskutojë projektligjin për kampusin Universitar të...

Gjosha në Bruksel: Politika të veprojë me shpejtësi për të kapur ritmin e të rinjve

Nga Brukseli, ku mori pjesë në konferencën “Një e ardhme më e mirë për Rininë në Ballkanin Perëndimor”, Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka...

 Tyga dhe Kylie Jenner sërish bashkë?!

Çfarë po ndodh?! Fansat janë duke u “çmendur” pas videos që Kim Kardashian publikoi në Snapchat ku duket se Kylie Jenner dhe Tyga janë...

Latest news

Mjekët paralajmërojnë protestë në oborrin e QSUT, policia u refuzon lejen: Jemi në kohë Covid-i

Mjekët kanë paralajmëruar një protestë ditën e nesërme para oborrit të QSUT-së, por policia u ka refuzuar lejen me arsyetimin se nuk lejohen grumbullimet...

Yuri Kim reagon për Gjykatën Kushtetuese: Mos u dorëzoni kurrë para atyre që nuk e duan drejtësinë

Ambasadorja e ShBA në Shqipëri, Yuri Kim ka thënë se zbatimi i Reformës në Drejtësi duhet të vijojë dhe askush nuk duhet të dorëzohet...

Rezultoi pozitive me koronavirus, Voltana Ademi tregon simptomat: Kam pak kollë, ja ku dyshoj se jam infektuar

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka konfirmuar edhe zyrtarisht se ka marrë përgjigjen dhe ka dalë pozitive me koronavirus. Ademi, në një prononcim...

Për një javë regjistrohen 951 raste me COVID-19 në Maqedoni, rritet numri i viktimave

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bëri të ditur se, sipas Institutit për Shëndet Publik, nga 14 deri 20 shtatori janë konfirmuar pozitivë për...

“Dëgjo këtu ti pe*erast m*ti!”. Deputeti kërcënohet “live” në mbledhjen e Komisionit të Integrimit (film)

Komisioni për Integrimin Evropian është mbledhur ditën e sotme për të diskutuar mbi procesin e hapjes së negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian. Por, më...
- Advertisement -