Autor: Klodiana

Floktore / Nga Klodiana -

Kim Kardashian pozon me bikini

Kim Kardashian ka rikthyer trupin e saj më në formë se kurrë. Tani që lindi dhe fëmijën e dytë,Kim ka treguar në rrjetet sociale se është në formë mjaft të mirë. Ylli…