Autor: 27.al

Këndonjësit / Nga 27.al -

PD kërkon të martohet me Feriden

Nga Enkel Demi Arben Ristani ka ripërsëritur në Ora News idenë se Partia Demokratike është e hapur për një koalicion më të gjerë duke ftuar sërish FRD-në e Bamir Topit,…

OpEd / Nga 27.al -

Me kohë të pjesshme

Nga Lorenc Vangjeli Brenda partisë së tij dhe publikisht, të gjithë e quajnë Ramën artist për shkak të profesionit të tij si piktor. Në një vend normal, qoftë dhe në…

Kalitje / Nga 27.al -

Leicester, Hirushja e Premier League

Leicester City është hirushja e Premier League. Pasi ka mundur 1-3 edhe Manchester City në fushën e këtij të fundit, tashmë skuadra e vogël kuotohet si favorite për të dalë…

Telegrama / Nga 27.al -

Në postën e Dondal Lu ka një letër

Eduart Ndocaj: Po kërcënohem nga njerëz me pushtet   Deputeti socialist, Eduard Ndocaj ka thënë se është kërcënuar nga vëllai i ish-deputetit, Arben Ndoka, madje ai këtë hall ia ka…