Pamje nga vendi ku u sekuestruan 1.3 ton drogë (Foto)

Nga Ahmet Zani Një sasi rekord prej 1.3 ton lëndë narkotike u zbulua në një magazinë dhe në një banesë të pabanuar,  në fshatin Derven të Krujës. Lexo edhe Horoskopi për sot, 26 Shkurt 2024 – Ushtrimet fizike që ju eksitojnë për 3 minuta – Vuçiç ishte në ambasadën ruse në Beograd kur u rrëmbyen … Vazhdoni me leximin e Pamje nga vendi ku u sekuestruan 1.3 ton drogë (Foto)