Incidenti me makinën, ja momentet “pikante” nga mbërritja e kancelares Merkel në Pallatin e Brigadave (film)

Kancelarja gjermane, mbërriti në Pallatin e Brigadave, ku u prit nga kryeministri Edi Rama, ndërsa u shënuan edhe disa incidente pikante. Fillimisht kancelarja gjermane ngeci për pak në makinë. Dera nuk po hapej dhe truproja tentoi ta hapë atë me forcë. Më pas, Merkel zbriti nga makina dhe u nis të takojë Ramën. Ky i … Vazhdoni me leximin e Incidenti me makinën, ja momentet “pikante” nga mbërritja e kancelares Merkel në Pallatin e Brigadave (film)