Idrizi pret kryesinë e Shoqatës Patriotike “Çamëria” në Kosovë: Detyra jonë të jetësojmë “Schengenin” kuqezi

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi, priti në takim një përfaqësi të Shoqatës Patriotike “Çamëria” në Kosovë të kryesuar nga Përparim Uka. Takimi nisi me një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Kryetarit të Shoqatës Patriotike “Çamëria”, z. Hektor Sejko. Ai u përkujtua si një patriot fisnik, që punoi për çështjen Çame me përkushtim dhe … Vazhdoni me leximin e Idrizi pret kryesinë e Shoqatës Patriotike “Çamëria” në Kosovë: Detyra jonë të jetësojmë “Schengenin” kuqezi