Humb jetën në maternitet nëna dhe fëmija

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.  Një nënë 35-vjeçare dhe foshnja e saj kanë ndërruar jetë. Viktima është shtetasja Aida Toska nga Paskuqani. Lexo edhe Horoskopi për sot, 26 Shkurt 2024 – Ushtrimet fizike që ju eksitojnë për 3 minuta – Vuçiç ishte në ambasadën ruse në Beograd kur … Vazhdoni me leximin e Humb jetën në maternitet nëna dhe fëmija