KATEGORI

Floktore

Argjendi i përgjigjet Ritvanës: Ke qenë në shtëpinë time…

Argjend Raci dhe Ritvana Fetahu kanë qenë mjaft të komentuar në emisionin "Për'puthen". Edhe pse fillimisht patën raporte të afërta, marrëdhëniet midis tyre ndryshuan...

Moderatorja sërish në “arrati”, ja destinacioni që zgjodhi Arbana për pushimet e radhës (FOTO)

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun, Arbana Osmani këtë periudhë ka vendosur t’i dedikohet plotësisht vetes dhe dëshirave të saj. Moderatorja prej...

Ardian Bujupi dhe Noizy bëjnë lëmsh rrjetin, ja çfarë paralajmërojnë

Artistët shqiptarë gjatë kësaj periudhe po sjellin projekte të ndryshme muzikore ku nuk mungojnë as bashkëpunimet me njëri-tjetrin. Në këtë valë projektesh, një i tillë...

E la për karrierën, ja si hakmerret 25-vjeçarja ndaj të dashurit

Një influencuese ruse ka gjetur mënyrën e duhur për tu hakmarrë ndaj ish të dashurit, i cili e la me pretekstin se dëshironte të...

Ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt në lidhje të re dashurie, ja raporti që partnerja ka me vajzën e tij (FOTO)

Pas ndarjes së  bujshme me aktoren Rudina Dembacaj, ish partneri i saj Aleksandër Varfaj po shijon prej kohësh romancën e tij me vajzën që...

U akuzua se i ka vjedhur këngën, këngëtarja serbe zbulon shumën që i ka paguar Ronelës

Këngëtarja serbe, Tea Tairović duket se ka krijuar polemika me albumin e saj të ri të titulluar “Balkanija”, të cilin e publikoi pothuajse pa...

Nuk do ta besoni, ky është çifti më i ri i showbizzit shqiptar (FOTO)

Edhe pse janë përfolur prej kohësh për një lidhje, modelja e njohur Dorina Gegiçi dhe menaxheri i njohur, Denis Avdiu kanë konfirmuar se janë...

“Ku shkon pa…” Sara Hoxha publikon mesazhet, ja si i përgjigjet ndjekësit

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, nuk ngurron t’i marrë me sportivitet edhe komentet jo aq të bukura apo edhe t’i ndajë me të tjerët...

Pas ndarjes nga modelja, ja çfarë paralajmëron Blero (FOTO)

Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika kanë qenë në qendër të mediave këto ditë pasi u zbulua se i kanë dhënë fund...

Klaudia Pepa lë pas ndarjen nga Albi Nako, pranon lidhjen e re

Klaudia Pepa është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Ka shpërthyer në skenën e Eurovisionit, ashtu siç di të shpërthejë vetëm...

Lajmet e fundit

Kapiteni legjendar i Romës mbërrin në Tiranë (FOTO)

Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar sot një drekë me miqtë e ardhur me rastin e finales së Conference League, duke filluar që nga...

Tifozi shqiptar bëhet “tapë, dërgohet me urgjencë në spital para festës

Një tifoz shqiptar është marrë me ambulancë pranë Bulevardit. Tifozi i skuadrës holandeze, nuk është ndjerë mirë për shkak të konsumit të tepër të...

Tifozi i Feyenoord: Tirana s’do jetë e sigurtë nëse fitojmë kupën

Një tifoz i Feynoord paralajmëron përplasje e dhunë më të madhe nëse hollandezët e marrin kupën në shtëpi. Në një prononcim për “Euronews Albania”,...

Tifozët e Romës ngelen pa biletë, ofrojnë 2000 euro për ta blerë

Tifozët e "çmendur" holandezë e italianë që nuk kanë arritur të sigurojë një biletë për ndeshjen që do të luhet sot Roma-Feyenoord në stadiumin...

Policët e “Air Albania” bëjnë gati flamurët për tifozët e Feyenoord

Tifozët e Feyenord vijojnë të jenë nën atmosferën dhe emocionet e ndeshjes e cilado të startojë në orën 21:00 tek stadiumi “Air Albania”. Disa prej...