KATEGORI

Foto dite

Molla e Borëbardhës është një rast i izoluar (Mira Rakacolli)

https://27.al/u-shfaq-ne-mbledhjen-e-ps-rakacolli-sqaron-incident-i-izoluar/?fbclid=IwAR04v99rl8BJXH9l6JHpPjhVTy63p7zltjp0wnE3ptf4Mjyaq_4Hj76Q5X0

Duke pritur shefin e policisë

Antimafia italiane gjatë përgjimit të një bisede në datë 9 gusht të vitit 2017 mes Tommaso Bruto, djalit të tij Saverio dhe Ercole D’Alessdandro,...

Në Mbrostart të Fiertit po na vjen udhëheqia

Edi Rama, brenda 10 ditëve të fundit ka shkuar tre herë në fshatin Mbrostar të Fierit, afër të cilit do të ndërtohet spitali elektoral...

Gjakovari realizon portretin e Biden me 124 kilogramë fara dhe drithëra

Artisti nga Gjakova, Alkent Pozhegu, ka realizuar përmes drithërave portretin e presidentit të zgjedhur amerikan, Joe Biden. Gjakovari thotë se ketë e bëri për t’i...

Mësuesi nga Mokra merr drutë me vete që të ndezë zjarrin për nxënësit

Ky është imazhi i shpërndarë në rrjetet sociale mëngjesin e sotëm, ku një mësuesi nga Mokra i cili së bashku me çantën e punës...

… e bukur është vallja, kur e merr sorkadhja…

https://abcnews.al/rama-ne-bathore-kritika-rakip-sulit-rregulloje-kete-sheshin-kete-shkallen-lyejeni-mire-ose-fare/

Ça malli është kjo vaksina që nuk jep efekte anësore?

Darka në restorantin e Nusretit/ Rama: Ishte një delegacion i madh, pasi kemi arritur një marrëveshje me Emiratet e Bashkuara Arabe Në pjesën e fundit...

Një i çmendur, një vend e çmënd (fotot)

Në vendin tim e në vendin tënd Nga Dritëro Agolli Në vendin tim e në vendin tënd E shpojnë lakrën, i hedhin mënd. Në vendin tim e në...

Electric blue…

Albania's Prime Minister Edi Rama receives a dose of the Pfizer-BioNTech coronavirus disease (c vaccine at the temporary vaccine center at Air Albania Stadium...

Lajmet e fundit

“Ky është një urdhër i…”, Angela Merkel zbulon arsyen pse nuk e ka bërë ende vaksinën

Kancelarja gjermane Angela Merkel thotë se nuk e ka marrë ende vaksinën e koronavirusit. Gjatë një interviste për një gazetë gjermane, kancelarja thekson: “Unë jam 66...

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, përplasen dy automjete, të plagosurit dërgohen në spital

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 16:45 në një nga rrugët dytësore të autostradës Tiranë-Durrës, ku si pasojë e përpasjes së dy automjeteve...

U bashkua me ISIS kur ishte adoleshtente, shteti europian nuk e fal 21 vjeçaren, humbet nënshtetësinë

Shamima Begum, e cila u largua nga Britania si një nxënëse për t’u bashkuar me Shtetin Islamik në Siri, nuk ka arritur të rimarrë...

Shifër e frikshme vdekjesh Covid në vend, kurba e infektimeve vijon në nivele alarmante

Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit 20 persona, si dhe janë regjistruar 916 raste të reja nga...

“Sypërmysi i Bashkisë”, gazetarja i përvishet lali Erit: Qyteti i marrë peng nga oligarkët e tu!

Gazetarja e njohur shqiptare Alba Kepi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka shigjetuar kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në shkrimin e saj...