KATEGORI

Llafe të pista

I mbrojtur: Rihanna s’lë vend për imagjinatën

Këngëtarja e njohur Rihanna është shfaqur me një veshje transparente në Nju Jork. Ajo është fotografuar nga paparacët mbrëmjen e djeshme, teksa nuk i ka...

I mbrojtur: Gruaja e Tevez tregon format e saj seksi

Sulmuesi argjentinas Carlos Tevez, ka vendosur të kalojë disa ditë pushime, pasi nuk u thirr nga Kombëtarja për Kupën e Amerikës. Ai po pushon në...

I mbrojtur: Gruaja seksi e heroit anglez

Sulmuesi i Leicester, Jamie Vardy, martohet sot me Becky Nicholson. Por, 34-vjeçarja është kthyer në një mollë sherri mes Vardy dhe familjarëve të tij. Kjo, për...

I mbrojtur: Sot është prezantuesja më seksi shqiptare, por…

Luana Vjollca konsiderohet sot, si një nga prezantueset më seksi në Shqipëri. Por, për këtë duket se kanë ndikuar edhe operacionet e ndryshme Kjo, duke qenë...

I mbrojtur: Vajza nga Saranda “çmend” kalimtarët

Në Sarandë si në çdo vend bregdetar, stina e verës vjen më shpejt dhe kjo reflektohet tek zbulimi i trupit nga rrobat e tepërta. Derisa...

I mbrojtur: Format fantastike të Diellza Kolgecit

Ajo tashmë nuk është më një vajzë. Por, Diellza Kolgeci duket më në formë se kurrë. Këtë gjë modelja dhe aktorja nga Kosova e ka treguar...

I mbrojtur: Njëra 49 dhe tjetra 69 vjeç, por Salma dhe Susan janë kaq seksi

Ato janë dy nga aktoret më të njohura. Por, janë edhe shumë seksi, pavarësisht viteve që kanë mbi supe. Bëhet fjalë për 49-vjeçaren Salma Hayek dhe...

I mbrojtur: Kelly shfaqet toples

Kelly Rohrbach vjen më seksi se kurrë. Modelja dhe aktorja 26-vjeçare ka bërë një set fotosh për revistën Vogue. Në një moment ajo është shfaqur edhe...

I mbrojtur: Nicki Minaj, një foto provokuese për fansat

Nicki Minaj ka postuar një foto provokuese për fansat e saj. Këngëtarja 33-vjeçare tregon gjoksin e saj të famshëm. Reperja amerikane është e njohur në fakt,...

I mbrojtur: Kim Kardashin tregon gjoksin me një fustan transparent

Kim Kardashian ka marrë pjesë në një event mbrëmjen e djeshme në Londër. Ajo është shfaqur me një veshje shumë provokuese, përkrah të shoqit. 35-vjeçarja kishte...

Lajmet e fundit

Basha i refuzoi ftesën për bashkëpunim, Rama: Shqiptarët duan bashkim

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikën në distancë me kryetarin e opozitës Basha, pas refuzimit që ky i fundit i bëri një ftese televizive...

Liverpuli nuk kalon dot “murin” Real Madrid, skuadra e Zidanit sfidon Çelsin në gjysmëfinale (film)

Nuk ka surpriza! Reali i Madridit kalon në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Zinedin Zidan, u mjaftua me një barazim 0-0 në...

Bashkëpunim pas 25 Prillit? Premtimi i Bashës: Rama nuk do jetë kurrë pjesë e qeverisjes sonë

Lulzim Basha u kërkon qytetarëve që të votojnë Partinë Demokratike në 25 prill për të larguar Edi Ramën dhe të rrinë të qetë. Duke...

U la jashtë listave, Bushati akuzon Ramën: Po strehon në PS ekzekutorë

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka akuzuar ashpër kryeministrin Edi Rama se po strehon në listat e PS-së ekzekutorë. Në një komunikim në Instagram...

Prangoset në Mal të Zi superndërtuesi i privilegjuar i Ramës dhe Veliajt

Ndalohet në Mal të Zi, Pashk Rrapi, i njohur edhe si Anton Gjini ndryshe. Ai është ndaluar për llogari të Interpolit, pasi kërkohet nga...