KATEGORI

Llafe të pista

I mbrojtur: Format bombastike të Khloe Kardashian

Të jesh një Kardashian, je gjithmonë në qendër të vëmendjes. Dhe, Khloe e di fare mirë këtë jë, ndaj dhe gjithëmonë në daljet e saj...

I mbrojtur: Bella vjen më seksi se kurrë

Bella Thorne vjen më seksi se kurrë. Aktorja 18-vjeçare është fotografuar teksa bënte një set fotosh. Ajo duket e mrekullueshme.

I mbrojtur: Një puthje lesbike e vajzave shqiptare, që ndez rrjetin

Meqë është debati i fortë për martesat mes homoseksualëve, ja ku vjen një foto që ka ndezur debatin në rrjet. Fotoja është postuar nga Jeta...

I mbrojtur: April tregon të pasmet e saj seksi

April Love Geary ka postuar një foto ku tregon të pasmet e saj seksi. Modelja 21-vjeçare është bërë e njohur për lidhjen e saj me...

I mbrojtur: 44 vjeç, Lisa tregon format e saj seksi

Lisa Snowdon ka treguar format e saj seksi. Ajo është fotografuar ndërsa po pushon në Ibiza. Edhe pse 44 vjeç, ajo është në formë.

I mbrojtur: Xhesika thotë se pika më e fortë e saj, janë… vithet

Xhesika Ndoj pikën e saj më të fortë ka… vithet. Kështu thotë ajo pas publikimit të disa fotove nudo. “Fotot nudo i bëra për qejf dhe...

I mbrojtur: Stërvitja seksi e Ferne McCann

Modelja dhe prezantuesja britanike Ferne McCann është duke kaluar disa ditë pushimesh në Spanjë. Por, pavarësisht kësaj, ajo nuk i ndahet stërvitjes. 25-vjeçarja është fotografuar duke...

I mbrojtur: Ja pse Albana konsiderohet si prezantuesja më seksi shqiptare

Albana Osmani konsiderohet si një nga prezantueset më seksi shqiptare. Moderatorja e Top Channel e e ka treguar këtë gjë edhe me këto foto që...

I mbrojtur: Format seksi të vajzës së Eli Farës

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, është kthyer në një nga më të ndjekurat nga mediat rozë. Kjo, për shkak të formave të saj seksi...

I mbrojtur: Amanda pozon nudo për një qëllim të mirë

Pozimi nudo tashmë nuk është më një utopi për femrat e famshme. Por, Amanda Holden ka pozuar nudo për një qëllim të mirë. Ajo ka pozuar...

Lajmet e fundit

I vdes burri nga COVID-19, ish-deputetja socialiste: Nuk ja doli dot me sëmundjen

Bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook,...

Protestat e dhunshme në Maqedoninë e Veriut, arrestohen 8 persona, prokuroria paralajmëron ndëshkime të tjera

Policia në Maqedoninë e Veriut ka arrestuar 8 persona për protestat e dhunshme që filluan për rastin “Monstra”. Mediat maqedonase shkruajnë se Prokuroria ka paralajmëruar...

Bilanci nga COVID-19 në Maqedoni: Sot u shënuan 721 raste të reja dhe 7 të vdekur

Në 24 orët e fundit në Maqedoni është rritur ndjeshëm numri i infektimeve të reja me Covid-19. Nga 3816 testime të kryera, 721 qytetarë...

986 raste të reja dhe 19 humbje jete në 24 orët e fundit nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 986 qytetarë me COVID-19. Nga krahu tjetër nuk kanë mundur të fitojnë...

Çfarë i shkroi Edi Rama, Albin Kurtit pas fitores në zgjedhje? Zbulohet letra

Pas fitores së zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti mori shumë letra nga drejtuesit e shumë shteteve dhe mes tyre nuk kishte si të mungonte...