KATEGORI

Llafe të pista

I mbrojtur: Format fantastike të Cally Jane

Cally Jane ka vendosur të kalojë disa ditë pushime në Marabella. E dashura e futbollistit Luis Morrison ka treguar format e saj fantastike.

I mbrojtur: I dashuri i Amber Rose nuk përmbahet as në publik

Amber Rose prej disa kohësh ka nisur një romancë me Terrence Ross. 32-vjeçarja u fotografua me të dashurin e saj disa vjet më të ri,...

I mbrojtur: Jessica Simpson, një foto provokuese për fansat

Jessica Simpson ka postuar një foto provokuese për fansat e saj. Këngëtarja 35-vjeçare tregon gjoksin e saj bombastik. Edhe pse ka vetëm pak kohë që ka...

I mbrojtur: Vjen vera, zhvishen VIP-at shqiptarë

Tashmë mund të thuhet me plot gojën, se vera ka ardhur. Ngritja e temperaturave ka bërë që shumë njerëz t’i drejtohen plazhit këtë fundjavë. Femrat e...

I mbrojtur: Kylie Jenner tregon asetet e saj seksi

Ajo është bërë e njohur si motra e Kim Kardashian. Por, tashmë Kylie Jenner është duke e konkurruar atë. Kjo, falë formave të saj super seksi. 18-vjeçarja...

I mbrojtur: E dashura e re super seksi e Jenson Button

Gjërat në karrierën e tij nuk po shkojnë shumë mirë. Por, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për jetën personale. Pas ndarjes nga e shoqja,...

I mbrojtur: Veshjet provokuese në Tiranë s’kanë fund!

Këto ditë temperaturat janë rritur së tepërmi dhe kjo vihet re fare lehtë. Mjafton të bësh një shëtitje në rrugët e Tiranës dhe kaq...

I mbrojtur: 46 vjeç, por Jennifer Lopez është kaq seksi

Ajo tani është 46 vjeç. Por, Jennifer Lopez mbetet një nga femrat më seksi në botë. Aktorja dhe këngëtarja e njohur është fotografuar gjatë një feste...

I mbrojtur: Format fantastike të Jasmin

Jasmin Walia ka nisur pushimet. Bukuroshja britanike ndodhet në Ibiza. Ajo është fotografuar në një formë fantastike.

I mbrojtur: Chloe Ferry ngre edhe më tepër temperaturat

Chloe Ferry  ka vendosur të udhëtojë drejt Cape Verde, për të kaluar disa ditë pushime. Me këtë rast, 21-vjeçarja ka treguar format e saj super...

Lajmet e fundit

I vdes burri nga COVID-19, ish-deputetja socialiste: Nuk ja doli dot me sëmundjen

Bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook,...

Protestat e dhunshme në Maqedoninë e Veriut, arrestohen 8 persona, prokuroria paralajmëron ndëshkime të tjera

Policia në Maqedoninë e Veriut ka arrestuar 8 persona për protestat e dhunshme që filluan për rastin “Monstra”. Mediat maqedonase shkruajnë se Prokuroria ka paralajmëruar...

Bilanci nga COVID-19 në Maqedoni: Sot u shënuan 721 raste të reja dhe 7 të vdekur

Në 24 orët e fundit në Maqedoni është rritur ndjeshëm numri i infektimeve të reja me Covid-19. Nga 3816 testime të kryera, 721 qytetarë...

986 raste të reja dhe 19 humbje jete në 24 orët e fundit nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 986 qytetarë me COVID-19. Nga krahu tjetër nuk kanë mundur të fitojnë...

Çfarë i shkroi Edi Rama, Albin Kurtit pas fitores në zgjedhje? Zbulohet letra

Pas fitores së zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti mori shumë letra nga drejtuesit e shumë shteteve dhe mes tyre nuk kishte si të mungonte...