KATEGORI

Shtro peta

Keku që mund ta bëjë fëmija juaj

Kemi zbuluar receten e nje keku qe mund te behet krejtesisht nga femija juaj, mjafton te qendroni per asistence tek soba qe te mos digjet...

Lajmet e fundit

16 humbje jete dhe 545 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

Numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë vijon të mbetet i lartë. Covid-19 ka marrë 16 jetë në 24 orët e fundit në...

Përmbytjet shkaktojnë tragjedi në Itali, tre të vdekur dhe dy të zhdukur

Moti i keq ka shkaktuar të paktën tre viktima në zonën e Nuorese-s në ishullin Sardegna të Italisë. Mediat italiane raportojnë edhe për dy të...

Pandemia koronavirus, 400 mijë viktima në Europë

Rreth 61 milionë raste me Covid-19 numërohen zyrtarisht në të gjithë botën që prej fillimit të pandemisë, që u ka marrë jetën më shumë...

Greqia “tregon dhëmbët”, blen automjetet e reja luftarake

Ushtria greke është pajisur me automjete të reja të blinduara. Mediat fqinje e raportojnë si “dritë jeshile”, e cila do të sjellë më shumë...

NATO urim të veçantë për 28 Nëntor: Bashkohuni festës së aleatit tonë

Organizata e Traktatit të Atlantikut të Veriut, NATO ka uruar Shqipërinë me rastin e 28 Nëntorit. NATO ka uruar Shqipërinë përmes Twitter, ku kanë postuar...