AUTHOR NAME

New Media Communications

1 POSTIME
0 Komente

E bija ndërroi jetë, nëna e “rikthen” në jetë përmes një libri (film)

Angjelina Shaka ka publikuar një libër dedikuar vajzës së saj e cila nuk jeton më. Krijimet e së bijës vijnë në librin me titull...

Latest news

Sulm me thika në Norvegji, katër të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Norvegjinë juglindore këtë të premten, ndërsa të paktën 4 persona kanë mbetur të plagosur. Sipas mediave vendase, një...

“O komandant na pikasën”, Nuredin Dumani rrëfen si u ekzekutua Bujar Çela

Zbardhen të tjera detaje nga dëshmia e killerit të arrestuar, Nurdin Dumanit, i cili flet për vrasjen, Bujar Çelës, vëllait të ish-shokut, Talo Çelës.  Nuredin...

21 janari? Dosja e Aleks Nikës do të transferohet në SPAK?

Kreu i Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Arben Kraja është thirrur për të dëshmuar në Komisionin e Ligjeve, ku ka...

500 mijë euro për “kokën” e Indrit Dokles, si Ervis Martinaj kërkoi të eliminonte rivalin e tij

Dalin të tjera detaje nga operacioni i bujshëm i SPAK ndërsa të paktën 18 persona u arrestuan dhe dhjetëra të tjerë janë të shpallur...

Vidhet gjatë natës biznesi në Sarandë, autorët marrin një shumë parash

Një biznes ka rënë pre e vjedhjes gjatë natës së kaluar në Sarandë. Sipas të dhënave të policisë ngjarja ka ndodhur në biznesin në...