Autor: Media

Uncategorized / Nga Media -

Turp për Bashkinë!

Nga Ralf Gjoni Turp për Tiranën! Turp për Bashkinë! Turp për policinë bashkiake! Turp për opozitën që po e politizon e që e menderosi për 4 vjet! BRAVO SHOQERIA CIVILE!…

Telegrama / Nga Media -

Protestuesit rrethojnë me gardh bashkinë

Gardhin që shkulën te Parku i liqenit, protestuesit e kanë sjellë para bashkisë së Tiranës ku në mënyrë simbolike e kanë rrethuar atë me gardhin metalik. Më heret protestuesit prishën…

Telegrama / Nga Media -

Nishani dekreton ministrat e rinj

Arben Ahmetaj Ministër të Financave, Milva Ekonomi, ministre e Ekonomisë Presidenti Nishani dekretoi sot Arben Ahmetajn në postin e ministrit të Financave dhe Milva Ekonomin në postin e Ministres së…