Autor: Klodiana

Telegrama / Nga Klodiana -

Durrës, kapen me 10 kg kanabis në makinë

Policia e Durrësit arreston 2 persona për shitje të lëndëve narkotike. Gjatë operacionit antidrogë të koduar “Fast”, blutë arrestuan  Arjan Tabakun 49 vjeç, banues në Krujë dhe  Romin Davidhin  28…

Floktore / Nga Klodiana -

Chris Brown koncert në Durrës

Këngëtari i famshëm amerikan, Chris Brown ka bërë të ditur në rrjetin e tij social të Instagram datat e turit  që do të zhvillojë këtë verë. Mes këtyre datave ndodhet…

Floktore / Nga Klodiana -

Rita Ora pozon “topless”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, njihet për format e saj perfekte dhe mjaft seksi. Ajo nuk nguron ta fshehi këtë fakt. Rita Ora ka hapur xhaketën dhe ka ekspozuar…