- Advertisement -

AUTHOR NAME

Klodiana

23149 POSTIME
1 Komente

Ricky Martin humb një nga vëllezërit nga uragani “Maria”, apel për ndihmë

Këngëtari i famshëm Ricky Martin ka publikuar në Instagramin e tij  një video ku i bën thirrje të gjithëve për të gjetur një nga...

OSBE/ODIHR: Marrëveshja e 18 majit garantoi garë të lirë

OSBE/ODIHR ka publikuar ditën e sotme raportin final për zgjedhjet e 25 qershorit. Në raportin e OSBE vlerësohet se marrëveshja politike e 18 majit krijoi...

Fier/ Aksident në autostradën Levan-Tepelenë, humb jetën një person

Një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së dy mjeteve pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur në autostradën Levan-Tepelenë, në fshatin Buzmadh. Mjeti tip...

Ndërron jetë themeluesi i “Playboy”, Hugh Hefner

Themeluesi i “Playboy”-t, Hugh Hefner ka ndërruar jetë në moshën 91-vjeçare. Thuhet se Hefner ka ndërruar jetë në mënyrë paqësore në shtëpi nga shkaqe natyrale. Hefner themeloi...

Rama i përgjigjet Albin Kurtit: Unë nuk fala detin, jo më tokën!

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur ish-liderit të VetëVendosjes, Albin Kurtit pas kritikave që ky i fundit i bëri në lidhje me demarkacionin të...

Anceloti dështoi ndaj PSG, “bojkoton” pyetjet e gazetarëve

Drejtuesit e bordit të Bajernit të Mynihut do të diskutojnë nëse trajneri Carlo Anceloti, do vazhdojë të drejtojë skuadrën e bavarezëve edhe për këtë...

Aksident rrugor në Korçë, vdesin dy persona

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në afërsi të fshatit Proger në Devoll të Korçës. Mësohet se të paktën dy persona të...

Ferrari nxjerr në ankand makinën fituese të Schumacher

Makina F2011s/n, me të cilën piloti gjerman Michael Schumacher fitoi garën e Çmimit të Madh të Montekarlos në vitin 2001 do të dalë në...

Majlinda Bregu: Asnjë politikan nuk e do Vettingun

Ish-deputetja e PD Majlinda Bregu, ka reaguar me anë të një postimi në facebook pas debatit për organikën e Institucioneve të Pavarura të Vettingut....

Champions League/ Barça kërkon fitoren në Portugali, Juve luan ndaj ish-skuadrës së Hasit

Barcelona do të mundohet që të vazhdojë shkëputjen në kreun e Grupit D të Ligës ë Kampioneve, në transfertën në Portugali ku luan përballë...

Latest news

Zbardhet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, fituesit i “cakton” kryetari

ABC NEWS ka zbardhur formulën e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së pari, sic thuhet...

Europa League, Tirana luan në Zvicër ndaj kampionëve të Joung Boys

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti, i cili ka përcaktuar çiftet e skuadrave që do të përballen me njëra-tjetrën në fazën “play off”...

Atentati ndaj Preng Gjinit, familja Reçi mohon akuzat!

Atentati ndaj Preng Gjinit të martën mbrëma është referuar në prokurori për veprat penale tentativë vrasje për motive gjakmarrje dhe shkatërrim prone me eksploziv. Mësohet...

Situatë e rëndë me krimin, FNSH dhe RENEA blindojnë rrugët

Lidhur me ngjarjet e fundit kriminale të ndodhura në vend, të gjitha drejtoritë vendore të Policisë, Shqiponjat, FNSH-n dhe RENEA janë angazhuar për ruajtjen...

Dy vrasje dhe një atentat në tre ditë, Lleshaj: Policia arma jonë, të rreshtohemi krah saj

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas krimeve që kanë goditur vendin përgjatë tre ditëve të fundit. Lleshaj tha se arma kundër krimit është...
- Advertisement -