AUTHOR NAME

Bruna Fa

715 POSTIME
0 Komente

Pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer tumori në tru, ja se çfarë ka ndodhur me Adriana Matoshin pasi dha lajmin e...

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka bërë një rrëfim tronditës ditën e sotme. Ajo njoftoi se i është rikthyer...

Varianti i ri i Covid alarmon G7, ministrat e shëndetësisë mbledhje urgjente

Ministrat e shëndetësisë të G7 ditën e hënë do të mbajnë një mbledhje urgjente ku pritet që të diskutojnë rreth variantit Omicron të koronavirusit. G7...

Varianti i ri i COVID shkakton panik të madh, Alimehmeti: Shumë zhurmë për asgjë, viruset evoluojnë…

Varianti i ri i COVID, Omicron, i zbuluar në Afrikën e Jugut dhe me konfirmimin e rasteve të para në Britani, Belgjikë dhe Italia...

Uroi festën me foton e Enver Hoxhës, Bujar Çela pa pendesë: Mos më rr**ni leshtë!

Deputeti i Partisë Sociaiste Bujar Çela ka uruar Ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha. Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Aalibeaj, ka...

Ndeshja e futbollit bëhet qesharake në Përmet, fusha ngjan si pishinë! FSHF “miraton” kushtet skandaloze

Fusha e Përmetit duket si një pishinë gjigande që nuk ka lidhje me futbollin. Në kushte skandaloze të fushës është zhvilluar sot ndeshja e kategorisë...

Shoqja flet në varrimin e dy nxënësve në Gllogjan: S’ju mbrojtëm dot, nuk ka falje

Tragjedia në Kosovë ku një person i maskuar qëlloi me armë kundër një autobusi me nxënës në Gllogjan të Deçanit u mori jetën...

Shkëlzen Berisha “mbron” të atin, ironizon Lulzim Bashën: PD të ka borxhe, nuk të bëri…

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha ka bërë një koment në rrjetet sociale ku ka ironizuar kreun e PD Lulzim Basha, për deklaratat që...

Shkrimtari Ismail Kadare vlerësohet me dekoratën e lartë nga Asambleja e Frankofonisë

Në mbledhjen e së premtes të Asamblesë së Përgjithshme të Frankofonisë për Europën, shkrimtari Ismail Kadare është vlerësuar për punën e tij. Në një postim...

Hidhet shorti/ Kush janë gjyqtarët që do përcaktojnë ‘fatin’ e Saimir Tahirit?

GJKKO ka njoftuar pak më parë se sot është hedhur shorti për trupën gjykuese që do të gjykojë çështjen e ish-ministrit Saimir Tahiri dhe...

U hodhën nga kati i pestë i pallatit, ndërrojnë jetë nëna dhe fëmija 2-vjeçar në Vlorë

Kanë ndërruar jetë në spitalin e Vlorës nëna dhe fëmija që u hodhën nga kati i pestë i një pallati. Burime bëjnë me dije se...

Latest news

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Pushteti që po kafshon futbollin me dhëmbët e Veliajt!

  Velaj vijon të godasë. Sot hodhi një tjetër hap dhe tregoi dhëmbët, jo ato për inceneratorët, as ato për ish-kompleksin “Dajti”, as ato të...