AUTHOR NAME

Bruna Fa

715 POSTIME
0 Komente

“Berisha nuk do të jetë në krye të PD-së”, Rudina Hajdari jep mesazhin e fortë

Ish-deputetja e PD-së Rudina Hajdari ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Ajo ka thënë se nuk e sheh Berishën as në krye të PD-së...

“FBI ka prova të mjaftueshme për ta dënuar Sali Berishën”, Alfred Cako nxjerr prapaskenat e forta, del edhe kundër Spartak Ngjelës

Konspiracionisti Alfred Cako ka komentuar zhvillimet e fundit në politikën shqiptare. Ai ka dalë kundër analizës së avokatit Spartak Ngjela, se FBI ka materiale të...

Moti bën kthesën e madhe, çfarë na pret ditën e mërkurë

Temperaturat kanë filluar të ulen dhe një qendër ciklonike e pasur me lagështi gjendet në Itali. Gjatë mbrëmjes pritet të qendra ciklonike nga Italia...

Del fotoja, ky është ish-kryetari i Komunës së Velipojës që u qëllua me armë, mori plagë në shtyllën kurrizore

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e kësaj të hënë në qytetin e Shkodrës, ku është plagosur një person. Mësohet se i plagosuri...

Plas arma në Shkodër, plagoset ish-kryetari i Komunës së Velipojës

Pashko Ujka, ish-kryetari i Komunës së Velipojës është plagosur me armë zjarri silenciator pasditen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës. Burimet paraprake bëjnë...

Tragjedia në Bullgari, flet prokurorja: Çfarë më tha pronari i agjencisë për bidonët me karburant

Katër autobusë janë nisur nga Turqia por e kaluan kufirin me Bullgarinë në periudha të ndryshme për shkak se disa nga udhëtarët këmbëngulën të...

Moti i keq në vend, Ministria e Mbrojtjes: Situata nga jugu në veri, ja zonat e rrezikuara nga përmbytjet

Sipas të dhënave të raportuara nga emergjencat civile, reshjet e shumta kanë sjellë disa problematika në zona të caktuara të vendit. Situata konkretisht paraqitet...

Alfred Cako tregon se çfarë ka zbuluar SHBA që fundosi Sali Berishën: Kjo është oferta ‘e fshehtë’ që refuzoi ish-kryeministri

Konspiracionisti Alfred Cako tha se vendimi nga SHBA për të fundosur ish-kryeministrin Sali Berisha ka ardhur si pasojë e përfitimeve të tij në Partinë...

Foltorja’ e New Jersey/ Evi Kokalari zbulon pjesëmarrjen e përfaqësuesit të Republikanëve, ja si do e “kapërcejë” Sali Berisha, oqeanin për në Amerikë

Foltorja’ e New Jersey-t e njoftuar nga ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillohet në datën 5 dhjetor në Marriott Hotel. Aktivistja e Republikanëve në SHBA,...

Spartak Ngjela flet me emra, paralajmëron arrestime “bombë” në nivele shumë të larta të politikës shqiptare

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Ngjela ka paralajmëruar arrestime të bujshme së shpejti. ANALIZA E PLOTË Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara...

Latest news

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Pushteti që po kafshon futbollin me dhëmbët e Veliajt!

  Velaj vijon të godasë. Sot hodhi një tjetër hap dhe tregoi dhëmbët, jo ato për inceneratorët, as ato për ish-kompleksin “Dajti”, as ato të...