AUTHOR NAME

Bledi Pjetri

802 POSTIME
0 Komente

Rritet emigrimi në SHBA, dominojnë aziatikët

Emigrimi legal dhe ilegal në Shtetet e Bashkuara është rritur gjatë dy vjetëve të fundit, duke arritur nivele të papara qysh në fillim të...

Parlamenti gjerman miraton rezolutën për njohjen e ‘genocidit’ armen

Parlamenti gjerman ka miratuar rezolutën që vrasjen masive të armenëve nga Perandoria Osmane gjatë Luftës së Parë Botërore e konsideron ‘genocid’, raporton BBC. Turqia e...

I mbrojtur: Një shëtitje seksi e Hailey Clauson

Ajo është e njohur si një nga modelet e Sport Ilustrated. Dhe, për këtë arsye ka vëmendjen e paparacëve për çdo gjë që bën. Ditën e...

I mbrojtur: Këngëtarja seksi shqiptare, që po çmend mediat e huaja

Një tjetër këngëtare me origjinë shqiptare është duke ngjitur majat e suksesit. Ajo është Bebe Rexha. Mbrëmjen e djeshme 26-vjeçarja ka performuar në club-in “GAY” në...

I mbrojtur: Motra seksi e Ronaldos

Ai është futbollisti më i famshëm në botë. Bëhet fjalë për portugezin Cristiano Ronaldo. Por, edhe motra e tij Katia Aveiro, thuajse 40 vjeçe, nuk mbetet...

Talibanët, masakër në një gjykatë afgane

Talibanët kanë sulmuar një gjykatë në një krahinë lindore të Afganistanit. Gjatë përleshjeve me policinë janë vrarë 10 persona, pesë prej të cilëve civilë, dhe...

Kryeministri turk kundërshton rezolutën gjermane për vrasjen e armenëve

Kryeministri turk, Binali Yildirim e ka përshkruar si “qesharake” rezolutën e parlamentit gjerman me të cilën vrasja masive e armenëve nga Perandoria Osmane, njihet...

I mbrojtur: Motrat Kardashian nuk përmbahen

Ato janë dy motrat më të vogla Kardashian. Por, Kylie dhe Jenner janë duke konkurruar motrat e mëdha, Kim, Khloe dhe Kourtney. Ato postojnë pothuajse përditë...

I mbrojtur: BBC shokon shikuesit me skenat erotike të serialit të ri

BBC ka shokuar shikuesit e vet, me skenat e dramës Versailles. Në të shfaqen skena të forta erotike. Madje, aty shfaqen edhe skena gay.

I mbrojtur: Format fantastike të Cally Jane

Cally Jane ka vendosur të kalojë disa ditë pushime në Marabella. E dashura e futbollistit Luis Morrison ka treguar format e saj fantastike.

Latest news

400 kg kokainë në Durrës, policia e priste, kapi edhe dy ngarkesa të tjera: Çfarë ndodhi gjatë 1 muaji në Durrës

Policia kishte dy muaj që priste ngarkesën prej 400 kilogram kokainë që ishte fshehur në kontejnerin me mish të nisur nga Brazili. Atij i...

1 vit nga shembja e Teatrit Kombëtar, gazeta gjermane: Skandali më i madh kulturor që nga rënia e komunizmit

Gazeta autoritare gjermane, Suddeutsche Zeitung i ka dedikuar një reportazh shembjes së Teatrit Kombëtar. Një vit më pas, gazeta thekson se shembja e Teatrit...

Kurti sqaron vizitën e nesërme në Bruksel: Nuk po shkoj në dialog me Serbinë, por në darkë tradicionale

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka sqaruar se nesër në Bruksel nuk ka për të diskutuar për dialogun me Serbinë. Edhe pse Kurti si kryeministër...

Kapen mbi 2 tonë kokainë në Kosovë, kaluan me kamion nga Porti i Durrësit

Dy tonë e 200 kg kokainë janë sekuestruar në Kosovë. Mësohet se operacioni është kryer krye në bashkëpunim nga policia shqiptare, kosovare dhe ajo ...

U zgjodh dje në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, Eno Bozdo jep dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i PD

Eno Bozdo ka dhënë sot dorëheqjen nga komisioni zgjedhor i Partisë Demokratike. Ky komision u votua mbrëmjen e kaluar në mbledhjen e Këshillit Kombëtar, ndërsa...